Operator jocuri

Angajator: Kegyi Games Timisoara

Descriere post:
-crearea unui mediu atractiv si primitor pentru clienti,
-prezentarea regurilor de joc si a promotiilor catre jucatori,
-servirea jucatorilor cu bauturi racoritoare,
-evidenta operatiunilor de incasari si plati,
-gestionarea numeralului si intocmirea documentelor zilnice,
-preluarea / predarea precisa si corecta a gestiunii,
-pastrarea curateniei la locul de munca,
-experianta nu este necesara.

Cerinte:
-aspect fizic placut,
-disponibilitate de a lucra in ture 12/24; 12/48,
-bune abilitati de relationare si flexibilitate,
-persoana echilibrata, responsabila si constiincioasa,
-punctualitate, precizie.

Oferta:
-oportunitatea unui loc de munca stabil pe perioada nedeterminata,
-contract de munca full time,
-instruire de specialitate si dezvoltare profesionala,
-posibilitatea de avansare,
-salariu atractiv + tichete de masa,
-posibilitate de bonus lunar,
-bonus anual,
-salariu marit anual

Localitate: Timisoara

Contact: Telefon: 0737700456