HR specialist (Recruiter)

Angajator: RETIM ECOLOGIC SERVICE
Responsabilitati principale:
• Indentificarea si administrarea canalelor de recrutare potrivite posturilor vacante
• Conceperea profilelor pe baza discutiilor cu line managerii
• Programarea si sustinerea interviurilor
• Mentinerea relatiei cu agentiile de recrutare
• Responsabil pentru urmarirea si raportarea indicatorilor specifici (KPI) de recrutare
• Responsabil pentru urmarirea si analiza intrarilor si iesirilor de personal

Cerinte:
• Studii superioare finalizate
• Experienta in mass recruitment (experienta anterioara intr-o firma de recrutare reprezinta un plus)
• Disponibilitate pentru deplasari pe teren
• Abilitati de comunicare;
• Atitudine proactiva;
• Experienta in industria de transport/logistica sau fabrica reprezinta avantaj

Beneficii:
• salariu fix + al 13-lea salariu
• tichete de masa
• training-uri de specialitate
• contract individual pe durata nedeterminata

Localitate: Timisoara

Contact: Telefon: 0799109506
CV-urile se pot depune pe adresa de mail: recrutare @retim.ro sau la sediul Retim din str. Gh. Lazar nr.24 (cladirea Fructus)